Loading...

oferta dla pracodawcy

POZNAJ NASZą oferte dla pracodawcy

Oferty pracy księgowość i finanse

W Interimapt znajdziesz różne oferty pracy. Księgowość to jedna z branż, które cieszą się dużą popularnością. Jako agencja pracy tymczasowej łączymy precyzję ofert z branży finansów i księgowości z kompleksową obsługą firm w zakresie rachunkowości. Gwarantujemy skuteczne zarządzanie finansami i sprawność w księgowości – niezależnie od skali czy branży działania Twojej firmy.

Oferujemy znakomite możliwości dla pracy w branży finansów i księgowości

Nasze oferty pracy obejmują poszukiwanie ekspertów finansowych i księgowych, selekcjonowanie kandydatów i ich szkolenie. Możemy dostarczyć odpowiednie talenty do wsparcia Twojego zespołu lub całkowicie zająć się prowadzeniem Twojej księgowości, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nasi rekruterzy doskonale znają luki na rynku w każdej branży, dlatego powierzając nam rekrutację nowych pracowników, wiemy, na jakie umiejętności i doświadczenie stawiać, aby zatrudnienie nowej osoby w Twojej firmie przyniosło korzyści i zyski finansowe.

Finanse i księgowość – praca – Twoja ścieżka do sukcesu z Interimapt

Wybierając nasze oferty pracy w dziedzinie finansów i księgowości, zyskujesz nie tylko stabilne zatrudnienie, ale i doskonałe warunki do rozwoju i awansu. W Interimapt stawiamy na wartość i kwalifikacje naszych pracowników, inwestując w ich rozwój i doskonalenie umiejętności.

Połącz oferty pracy z zakresu finansów i księgowości z profesjonalnym outsourcingiem

  • Profesjonalny dobór pracowników finansowych i księgowych.
  • Dedykowane usługi HR i zarządzania kadrami.
  • Ponad 10 lat doświadczenia w branży.
  • Indywidualne podejście dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Powierz swoje finanse i księgowość profesjonalistom

Jesteśmy agencją o ugruntowanej pozycji na rynku, z bogatą ofertą pracy w finansach i księgowości. Nasze usługi są skrojone na miarę, z myślą o potrzebach zarówno małych, średnich, jak i dużych firm. Skorzystaj z naszej oferty i poznaj nowe możliwości, jakie otworzy przed Tobą powierzenie finansów i księgowości ludziom wybranym przez Interimapt.

Outsourcing pracowniczy – efektywność i oszczędność

Coraz więcej firm decyduje się na outsourcing pracowniczy. To znakomity sposób na redukcję kosztów i zwiększenie efektywności działania. Gwarantujemy profesjonalne zarządzanie kadrami i bezproblemową obsługę personalną.

Sprawdź nasze oferty pracy – księgowość i finanse

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z całą ofertą. Przekonaj się, jak łatwo znaleźć najwyższej klasy specjalistę z zakresu finansów z Interimapt!

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami

interim silesia sp. z o.o.

(dawniej: „INTERIM” STECEK HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA SP. J.)
UL. MŁYŃSKA 3, 40-098 KATOWICE
KRS 0001057422, NIP 6342758861, REGON 241693953

INTERIM SILESIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.